המלצות

לאורך השנים זכיתי לעבוד עם לקוחות רבים. כאן תמצאו את המילים החמות שלהם ומה הם מספרים על המפגש עם השירותים והקורסים שלי.

הכוונה לקראת ראיון עבודה

"פניתי לפולה סיטון כשהייתי בצומת דרכים בתקופה מאתגרת בחיי, על מנת לקבל סיוע והכוונה לקראת ראיונות עבודה והשתלבות נכונה במקום חדש. פולה הייתה הבחירה המושלמת. פולה- את מנטורית קשובה, מבריקה ותכליתית ואני רוצה להודות לך על שמיקדת אותי ונתת לי ביטחון. 

 

פולה נתנה לי המון דגשים, כלים, טיפים וטכניקות שיסייעו לי להצליח בתהליך הזה. בעזרת שיחה ממוקדת, סימולציה וטיפים ששווים זהב, פולה הרכיבה לי סל כלים אפקטיבי, עזרה לי לבנות ביטחון לקראת התהליכים הבאים, ולהבין במה עליי להתמקד. ממליצה בחום להסתייע בפולה ולהיעזר בכישוריה. תודה!"

ספיר
הכוונה אישית ומקצועית

"הגעתי לפולה במקרה, ולעיתים מה שקורה כבדרך אגב, יכול גם לעצב חיים שלמים. הייתי ב״עבודת חלומות״, קביעות, שכר נאה, תנאים מפנקים, המון איזון בית – משפחה, אופק קידום והערכה מקצועית. אבל משהו בפנים לא הסתדר. הרגשתי שאני לא נמצאת במקום שאני אמורה להיות בו ושמה שיש לי כעת, פשוט לא מספיק. 

 

הגעתי מבולבלת ועם פחד ממשי לעשות שינוי שכל הסביבה הקרובה שלי בטוחה שהשתגעתי. פולה, ברהיטות, כנות ואותנטיות עזרה לי לדייק באומץ דברים ומשאלות שאפילו ביני לבין עצמי לא יכולתי להביע עד אז במילים. בנינו יחד תמונת עתיד, היא עימתה אותי עם שאלות קשות, בכיתי, צחקתי ולראשונה בחיי, התמודדתי. 

 

פולה עזרה לי להגיע להכרעה בצומת דרכים מקצועית ואישית ולהגיע להחלטה שאני שלמה איתה. היום בכנות אני יכולה להעיד, שהאימון היה המתנה הנכונה עבור עצמי לאותה נקודת זמן, ועל ההחלטה האמיצה שקיבלתי אני לא מתחרטת – הגעתי אליה אחרי עבודה קשה ובירור יסודי ומעמיק. פולה בדרכה המיוחדת, גרמה לי להבין איפה התשובות האמיתיות נמצאות. 

 

היום, כמעט שנה אחרי, אני בדיוק במקום שרציתי להיות ופועלת לפי המתווה שבנינו יחד. בזכות פולה והעבודה המשותפת, אני בחרתי לחתור ולכוון את העתיד ולא לזרום."

שיר
ליווי מקצועי להשגת תוצאות

"פולה היקרה.
אני רוצה להודות לך על הליווי שנתת לי בשנה האחרונה.
במספר מפגשים הצלחת לעשות בי שינוי שלא האמנתי שאפשרי.
יש לך יכולת לקחת משהו גדול לפרק אותו לצעדים קטנים ולגרום לשינוי לקרות.
בזכותך הצלחתי להבין מה אני רוצה ואיך להשיג את זה.
נתת לי כלים שעוזרים לי ביומיום להישאר ממוקדת במה שחשוב גם בעבודה וגם עם המשפחה.
מי שיגיע אליך יכול להיות בטוח שהוא במקום הכי מקצועי שידאג לו וילווה אותו בדרך למטרה.
תודה רבה !"

סיון
קורס מקצועי

"למדתי המון, נהניתי מאד מרמת התוכן, מהשפה העברית הרהוטה, מהתכנים המלמדים וכן ממבנה הקורס הברור והחכם. כל אמירה או המלצה מלווה בדוגמא המבהירה היטב כיצד ליישם כל טיפ ומאפשרת הפנמה ופעולה. 

ניכר כי הידע שלך עצום ושרמת המקצועיות היא מהגבוהות שיש. ההרצאות הן ברמה מאד גבוהה מחד ומאד נגישות מאידך. לא מתפשרת על איכות של שפה, של תוכן, של מקצועיות. יש בהן טיפים ודוגמאות שהצופה יכול להזדהות איתן ושמוכיחות לצופה שהדברים מגיעים מהשטח ושאת יודעת על מה את מדברת."

רחלי

"את מסבירה הכל בצורה ברורה, פשוטה וממש פרקטית. השיעורים מחולקים טוב, וזה לגמרי הקורס הכי ישים שיש, ממש להקשיב וללכת לבצע."

הגר

"למדתי מזה הרבה ברמה המקצועית והאישית. דברים שחידשו לי או גרמו לי לדייק את ההתבוננות שלי על מצבים."

דקלה